KONST / Litografier / Litografier 14245593
nr 1424 5593
Litografier
3 st. Efter Anders Zorn, Bengtssons Lito AB, yttermått inklusive ram: 46x31 cm. Signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 19:49:50
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)